معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در خطبه های نماز جمعه ارومیه بر حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 دعوت کرد.

علیرضا رادفر در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته ارومیه با اشاره به فرا رسیدن روز 13 آبان ، روز دانش آموز و روز مبارزه با استکبار جهانی بر حضور پرشور مردم در این راهپیمایی تاکید کرد و افزود: مردم با حضور پر شور خود در این راهپیمایی به دنیا نشان می‌دهند با سیاست‌های استکباری مخالف هستند و مقابل آن می‌ایستند.

وی در ادامه به هفته پدافند غیر عامل نیز اشاره کرد و ادامه داد: امروز دفاع عامل و غیر عامل ما با اقتدار رو به رشد است و باید تمامی دستگاه‌های اجرایی با هم هماهنگ عمل کنند تا این اقتدار را مستحکم‌تر کرده و به گونه‌ای سازماندهی داشته باشند که اگر بحرانی وجود داشت به آسانی مدیریت شود.

وی اضافه کرد: دشمنان ایران اسلامی همواره در راستای ایجاد توطئه برای مقابله با توسعه کشورمان هستند و وظیفه ما در مقابل این تلاش آنان، دوری از ایجاد اختلاف در داخل کشور است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی اظهار کرد: امروزه تعرض به کشورهای مختلف شکل های مختلفی به خود گرفته و شامل حمله‌های سایبری، زیستی، میکروبی و اقتصادی کنار تهاجم نظامی است که دشمنان ما از همه انواع تعرض‌ها برای متوقف کردن پیشرفت ایران اسلامی بهره می‌برد.