معاون سیاسی استاندار آذربایجان غربی تاکید کرد: همه باید از ترویج یاس و نامیدی در جامعه پرهیز و امید را در دل مردم ایجاد نماییم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در همایش فجر آفرینان فاطمی که با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین در کانون امام علی (ع) ماکو ترتیب یافت با بیان اینکه دشمن با گذشت 40 سال دست از دشمنی و لجاجت با انقلاب اسلامی بر نداشته است گفت: همه باید از ترویج یاس و نامیدی در جامعه پرهیز و امید را در دل مردم ایجاد نماییم.

رادفر با اشاره به نقش و جایگاه حضرت فاطمه زهرا (س) در دین اسلام  گفت: دختر پیامبر گرامی اسلام، همسر حضرت علی (ع) و ام ابیها بودن اوج عزت و توفیق الهی است.

وی با بیان اینکه تا زمانی که بر سر اصول خود هستیم ستیزه جویی دشمنان بر علیه انقلاب و نظام ادامه خواهد داشت افزود: قدر داشته های خود را بدانیم و از ایجاد ناامیدی در بین مردم دوری نماییم.

معاون سیاسی استاندار آذربایجان غربی وحدت بین تمام اقشار مردم را از عوامل پیروزی انقلاب و تداوم آن بیان کرد و گفت: حفظ باورها و ارزشهای دینی به توسعه پیشرفت انقلاب کمک می کند که این خواست مردم کشورمان است.

رادفر در ادامه به کارشکنی های دشمنان در برجام هم اشاره کرد و گفت: در حالی که دنیا به حقانیت نظام جمهوری اسلامی در تعهدات برجام اعتراف کرده است اما رئیس جمهور این کشور با لجاجت سعی بر هم زدن تعهدات برجام دارد.

وی در ادامه به تلاشهای دولت تدبیر و امید برای عمران، توسعه و آبادانی کشور و استان اشاره و افزود: دولت علی رغم تنگناهای اقتصادی که با آن مواجه بود با تدبیر و مدیریت توانست در دهه فجر امسال 534 پروژه عمرانی، تولیدی، خدماتی، کشاورزی و صنعتی را با صرف اعتباری بالغ بر 994 میلیارد تومان را افتتاح، کلنگ زنی و تقدیم ملت شریف استان نماید .

شاهین علیزاده فرماندار شهرستان ماکو هم در این همایش با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: برای پیروزی این انقلاب جانفشانی های بسیاری صورت گرفته است و باید با اتحاد و همدلی از مسیر خود منحرف نشویم.

علیزاده با بیان اینکه امروز این انقلاب به درختی تنومند تبدیل شده است افزود: ملت قهرمان ایران اسلامی در کنار هم انقلاب کرده و در کنار هم این انقلاب را با اهداف و آرمانهایش ادامه می دهند و امروز انقلاب ما در اوج عزت و شرف قرار دارد.

اجرای سرود توسط دانش آموزان و مداحی به مناسبت ایام فاطمیه از دیگر بخشهای این همایش بود.