استاندار آذربایجان غربی امروز به همراه معاون امور عمرانی خود در شهرستان سلماس حضور یافت و تعدادی از پروژه های دهه فجر این شهرستان را افتتاح و کلنگ زنی نمود.

 

ادای احترام به مقام شامخ شهدا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی در سفر یکروزه خود به شهرستان سلماس و در بدو ورود در مزار شهدای این شهرستان حضور یافت و با نثار فاتحه و اهدای گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

 

افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمران شهری با 40 میلیارد ریال اعتبار

7 پروژه عمران شهری با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال امروز در سلماس با حضور مقام عالی استان افتتاح و کلنگ زنی شد.

این پروژه ها شامل بهره برداری از پروژه تعریض جاده ارومیه به سلماس، افتتاح پارک آتش نشانان، افتتاح گلخانه، بهره برداری از پروژه آسفالت بلوار نماز، بهره برداری از پروژه آسفالت رویه و رفوژ میانی بلوار چمران،افتتاح پل سینا و کلنگ زنی پارک انتهای خیابان سوره ای غربی بودند.

 

دیدار با امام جمعه سلماس

شهریاری در ادامه برنامه های سفر خود به شهرستان سلماس در دفتر حجت الاسلام و السلمین موسوی امام جمعه سلماس حضور یافت و ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، در خصوص مسائل مختلف شهرستان با وی گفتگو نمود.

 

افتتاح همزمان 49 پروژه عمران روستایی با 85 میلیارد ریال اعتبار

افتتاح همزمان ۴۹ پروژه عمران روستایی بخش مرکزی سلماس از جمله پروژه آسفالت معابر روستای اولق با ۸۵ میلیارد ریال اعتبار از دیگر طرح های افتتاحی شهرستان سلماس با حضور مقام عالی استان بود.

 

حضور در روستای ملحم

شهریاری همچنین در سفر خود به شهرستان سلماس در روستای ملحم (مرکز دهستان زولاچای) سلماس حضور یافت و ضمن بازدید از مسائل و مشکلات این روستا، دستورات لازم را برای رفع آنها صادر کرد.

 

کلنگ زنی پروژه  گازرسانی به 23 روستای سلماس

از دیگر پروژه های مهمی که امروز با حضور مقام عالی استان در شهرستان سلماس کلنگ زنی شد، پروژه گازرسانی به 23 روستای بخش کوهسار سلماس با 320 میلیارد ریال اعتبار بود.

با اجرای این پروژه که در سال 98 به بهره برداری خواهد رسید، 3510 خانوار (شامل 15000 نفر) از نعمت گاز بهره مند می شوند.