معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی میزبان جمعی از مدیران و فعالان اقتصادی استان آذربایجان شرقی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، صبح امروز جمعی از مدیران کل دستگاههای اجرایی و فعالان اقتصادی استان آذربایجان شرقی با حضور در محل استانداری با رضا حسینی دیدار و انتصاب ایشان به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی را تبریک گفتند.

معاون استاندار نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حضور مدیران و فعالان اقتصادی آذربایجان شرقی در ارومیه اظهار کرد: امیدواریم با برگزاری جلسات مشترک و ارتقای سطح تعاملات میان استان های آذربایجان غربی و شرقی بتوانیم به بهترین شکل ممکن از ظرفیت های موجود در راستای توسعه و شکوفایی این دو استان بهره بگیریم.

حسینی به پتانسیل های آذربایجان غربی هم اشاره کرد و افزود: آذربایجان غربی در بخش های کشاورزی، صنایع تبدیلی، گردشگری و خدمات و معادن ظرفیت و پتانسیل های بالایی دارد؛ آمادگی داریم در این زمینه ها با فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران استان آذربایجان شرقی همکاری های مشترک داشته باشیم.

وی به مزیت مرزی بودن آذربایجان غربی نیز اشاره و خاطرنشان کرد: همجواری با سه کشور خارجی از بزرگترین مزیت های آذربایجان غربی است که می توان از این امتیاز بی نظیر در جهت توسعه صادرات و ارتقای روابط خارجی استان های آذربایجان غربی و شرقی استفاده نمود.

مدیران کل و فعالان اقتصادی استان آذربایجان شرقی نیز در این دیدار در خصوص توسعه همکاری های مشترک میان دو استان در زمینه های مختلف اعلام آمادگی نمودند.