به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، رضا حسینی امروز در جمع بانوان شاغل در استانداری و فرمانداری ارومیه با تبریک سالروز میلاد دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) ، روز مادر و روز زن ، به بیان فضایل اخلاقی و شخصیت والای آن بانوی نمونه اسلام پرداخت و و بانوان را به تاسی و الگو گرفتن از آن حضرت و قرار گرفتن در مسیر ائمه و حضرت فاطمه (س) سفارش نمود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار در ادامه به شناسایی ظرفیت ها و بهره گیری از توان و ظرفیت و توانمندیهای بانوان اشاره نمود و اظهار داشت : در راستای ارتقا شغلی و در مسیری که هدفگذاری و برنامه ریزی شده متناسب با مدرک تحصیلی، تجربه کاری و بر اساس ساختار سازمانی از ظرفیت همکاران استفاده و سعی خواهد شد محیطی امن برای همکاران ایجاد شود.
وی با بیان اینکه از هر برنامه ای که نشاط و شادابی بانوان شاغل را در پی داشته باشد حمایت خواهیم کرد ، ادامه داد : با عنایت و توجه مقام عالی استان و  برای ایجاد محیط شاداب برای بانوان و در مسیر ارتقا شغلی مقرر شده از برنامه هایی که در قالب رفاهی ، توانمندی ، افزایش توان علمی و کاری و ارتقا شغلی برای بانوان شاغل برنامه ریزی شود حمایت و پشتیبانی می شود.
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری نیز در این جلسه با تبریک سالروز میلاد حضرت فاطمه (س) روز مادر و روز زن ، زیربنای تمام طرحها و برنامه ها را خانواده ها و تحکیم بنیاد این نهاد مقدس عنوان نمود و گفت :  تحکیم بنیاد خانواده باید به عنوان محور مهم تمامی برنامه ها در نظر گرفته شود.
خانم تاجفر به دیدگاه متعالی مقام عالی استان نسبت به جایگاه زنان اشاره کرد و افزود : در راستای منویات مقام معظم رهبری در رابطه با تقویت نهاد خانواده با تدبیر مدیریت استان و با استفاده از ظرفیت و پتانسیل بانوان توانمند استان خواهیم توانست به جایگاه خوبی برسیم.
خبازی مدیرکل اداری مالی استانداری نیز در این جلسه ضمن تقدیر از اقدامات و تلاشهای خانم تاجفر در خصوص ارتقا جایگاه بانوان استان گفت: افزایش نقش آفرینی و بهره گیری از توان و ظرفیت بانوان از جمله برنامه های دولت است به طوری که در حال حاضر 3 نفر از معاونان رییس جمهور از بانوان هستند که نشان از دیدگاه خاص دولت برای حضور فعال بانوان در عرصه های مختلف است.