معاون برنامه ریزی و امور اشتغال استاندار آذربایجان غربی با مدیرعامل صندوق بیمه تأمین اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح امروز دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، تقی کهوریان معاون برنامه ریزی و امور اشتغال استاندار صبح امروز با محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه تأمین اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح امروز دیدار و گفتگو کردند.

معاون برنامه ریزی و امور اشتغال استاندار آذربایجان غربی  در این دیدار فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و سی هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

وی افزود: دهه فجر ،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهاي اسلامي، مقطع رهايي ملت ايران و بخشي از تاريخ ماست كه گذشته را از آينده جدا ساخته است.

کهوریان در ادامه با اشاره به معیار ها و شاخص های توسعه در کشور گفت: ایجاد صندوق های حمایتی یکی شاخصه های جامعه های توسعه یافته است.

وی تاکید کرد: اگر قرار باشد اقتصادی توسعه یافته داشته باشیم بایستی از تمام امکانات استفاده کنیم و زیرساخت های لازم زمینه برای مشارکت گسترده تمام آحاد جامعه در اجرای برنامه های توسعه ای فرآهم سازیم.

در این دیدار رستمی با اشاره به فعالیت‌های صندوق بیمه تأمین اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خواستار همکاری فرمانداران در سطح استان در جهت معرفی طرح و پیشبرد اهداف این صندوق شدند.

رستمی با اشاره به محرومیت‌های گسترده در استان اظهار داشت: به دلایل مختلف پوشش این صندوق در سطح استان آذربایجان غربی نسبت به دیگر مناطق کشور کمتر بوده و نیاز است تلاش‌های بیشتری در جهت توسعه صندوق و آگاهی مردم از مزیت‌های آن که شامل بازنشستگی، ازکارافتادگی و دریافت مستمری می‌شود، داشت.

در پایان این دیدار محمدرضا رستمی مدیرعامل صندوق بیمه تأمین اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اهدای لوحی از زحمات مهندس سعادت استاندار آذربایجان غربی برای توسعه و آبادانی روستاهای استان تقدیر کرد.