معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در ادامه سفر خود به شهرستان خوی با حضور در محل اجرای پروژه احداث بیمارستان آیت الله خویی، بیمارستان امام خمینی (ره)، سد انحرافی بویلاپوش ، پروژه تعریض و بهسازی جاده ارتباطی خوی به اویواوغلی و خوی به مرز رازی و پروژه آماده سازي محوطه ایست اجباری پایانه مرزی رازی بازدید و دستورات لازم برای رفع موانع و تسریع در اجرای عملیات عمرانی در این طرح ها را صادر کرد.
بیمارستان 250 تخت خوابی آیت الله خویی در زمینی به مساحت 15 هکتار و  زیربنای 30 هزار مترمربع در حال احداث است که این بیمارستان در حال حاضر نزدیک به 94 درصد پیشرفت اجرایی دارد و برای تکمیل عملیات ساختمانی آن تا شهریور امسال 200 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.
تامین خدمات زیربنایی بیمارستان آیت الله خویی از جمله مشکلات این پروژه است که با دستور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مقرر شد پیگیری های لازم جهت تامین انشعابات و آماده سازی جهت بهره برداری به موقع از پروژه انجام شود.
بیمارستان 220 تخت خوابی امام خمینی (ره) شهرخوی نیز در زمینی به مساحت 20 هزار مترمربع و با زیربنای 16هراز مترمربع و اعتبار 400 میلیارد ریال بیش از 98 درصد پیسرفت اجرایی دارد که تا هفته دولت امسال آماده بهره برداری است. با بهره برداري از اين بيمارستانها در سال جاري 450 تخت به ظرفيت تخت هاي بيمارستاني استان اضافه شده و شهرستان خوي در سطح دو خدماتي< شهرستان هاي شمال استان را تحت پوشش قرار خواهد داد.
پروژه سد انحرافی بویلاپوش و شبکه آبیاری و زهکشی غازان چای پروژه بعدی بود که معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ازمراحل پایانمی این پروژه نیز بازدید کرد.
این پروژه بر روی رودخانه قطور و شاخه فرعی غازان چای با هدف تامین آب کشاورزی 6500 هکتار از اراضی کشاورزی منطقه در حال احداث است که در حال حاظر با 94 درصد پیشرفت فیزیکی در بدنه سد انحرافی و در مجموع 55 درصد نسبت به سال گذشته پیشرفت خوبی داشته است و تا پایان نیمه نخست امسال به بهره برداری می رسد. اين سد بيشتر از اين جهت اهميت دارد كه آب رسوب گيري شده سد غازان را با هدف تامين آب شرب شهر خوي تامين خواهد نمود.
جاده ارتباطی خوی به مرز رازی بطول 67 کیلومتر است که عملیات تعریض در 35 کیلومتر آن  با اعتباری افزون بر 540 میلیارد ریال در مراحل پیمان سپاری و عقد قرارداد با پیمانکار اس اين پروژه نيز در 7 كيلومترانتهايي آن در حال اجرا مي باشدمورد بازديد معاون امور عمراني قرار گرفت كه مقرر است تا دو ماه آينده توسط پيمانكار آن تكميل گردد.
همچنين چهار بانده نمودن باقيمانده جاده خوي – ايواوغلي نيز مورد بازديد قرار گرفت و براي رفع نقاط حادثه خيز آن معاون هماهنگي امور عمراني دستور داد با بررسي پيشنهادات اداراه كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان در جلسه كميسيون مديريت ايمني راههاي استان تصميمات لازم اتخاذ و به مورد اجرا گذارده شود.