چندین طرح عمرانی امروز به مناسبت هفته دولت در سطح استان و شهرستان ارومیه به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، امروز همزمان با دومین روز از هفته دولت با حضور حسینعلی امیری معاون امور مجلس رییس جمهور و محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی، چندین طرح عمرانی در سطح استان و شهرستان ارومیه مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

افتتاح 60 کیلومتر روکش آسفالت محورهای ارتباطی استان

بهره برداری همزمان 60 کیلومتر روکش آسفالت محورهای ارتباطی استان نخستین پروژه ای بود که امروز بدست مقام عالی استان و معاون پارلمانی رییس جمهور بصورت نمادین در محور ارومیه- اشنویه افتتاح شد.

برای اجرای این طرح، 221505 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

 

بهره برداری از طرح هادی 27 روستا

استاندار آذربایجان غربی و معاون رییس جمهور در ادامه با حضور در روستای گلپاشین ارومیه ضمن دیدار و گفتگو با اهالی روستا، در آیین بهره برداری همزمان طرح هادی 27 روستای استان نیز شرکت کردند.

برای اجرای این طرح ها که 8 هزار و 109 خانوار از مزایای آن بهره مند شده اند، 75 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

مقام عالی استان و معاون رییس جمهور همچنین از اجرای طرح هادی در روستای چهره گشا ارومیه بازدید نمودند.

 

افتتاح همزمان 1300 واحد مسکونی روستایی

محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی و حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهور در ادامه در روستای سنگر میرعبدالله ارومیه حضور یافتند و در مراسم افتتاح همزمان 1300 واحد مسکونی روستایی که در این روستا برگزار شده بود شرکت نمودند.

حضور در روستای ریحان آباد و بازدید از تعدادی از واحدهای مسکونی بازسازی شده توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، بازدید از سالن ورزشی و حضور در مسجد قمر بنی هاشم این روستا از دیگر برنامه های امروز استاندار آذربایجان غربی و معاون رییس جمهور بود.