سرپرست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه کشور در شرایط حساسی قرار دارد، گفت: استکبار جهانی وحدت و انسجام ملی ما را هدف قرار داده است.
استکبار جهانی انسجام ملی ما را هدف قرار داده است
به گزارش ایرنا، علی مصطفوی روز دوشنبه در آیین افتتاح تقاطع غیرهمسطح شهر بوکان با بیان اینکه دشمنان ما از وحدت و همدلی ما هراس دارند، افزود: ملت ایران با وجود تبلیغات منفی دشمنان باید مقاومت و ایستادگی کنند.
وی ادامه داد: ملت ما از همه اقوام باید در مواردی که به اقتدار و امنیت کشور ضربه می زند، قدرتمندانه وحدت و انسجام خود را حفظ کنند.
مصطفویی بیان کرد: همه ما باید مواظب اختلاف افکنی دشمنان باشیم و اجازه ندهیم که آنان با ایجاد اختلاف و تفرقه، وحدت و انسجام ما را به هم بریزند.
وی گفت: دشمنان ما با راه انداختن جنگ هشت ساله، محاصره اقتصادی، تحریم های ظالمانه و در حال حاضر جنگ اقتصادی می خواهند به ایران ضربه بزنند ولی مردم با حفظ وحدت خود می توانند از این آزمون نیز سربلند بیرون بیایند.
سرپرست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی گفت: دولت تدبیر و امید با وجود مشکلات مختلف به وعده های خود عمل کرده است و همچنان پرتلاش به کار خود ادامه می دهد.
وی در خصوص روابط خارجی دولت جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: سخنان رییس جمهوری در روابط خارجی تاثیرگذار بوده و این تاثیرگذاری در سایه وحدت و انسجام ملی تحقق یافته است.
وی در خصوص هفته دولت نیز افزود: هفته دولت فرصت مناسبی است که مسوولان عملکرد خود را برای مردم بیان کنند و مردم را در جریان امور قرار دهند.
نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین ضمن تبریک هفته دولت، گفت: مسوولان اجرای باید در مقابل مردم همانند شهیدان رجایی و باهنر پاسخگو بوده و در خدمت مردم باشند.
محمد قسیم عثمانی ادامه داد: شهیدان رجایی و باهنر برای پیشرفت کارهای مردم از جان و مال خود گذشتند و این راه باید در شرایط بد اقتصادی امروز توسط مسوولان ادامه داشته باشد.
وی از خدمات شورای اسلامی شهر و شهرداری بوکان تجلیل و بیان کرد: اعضای شورای شهر و شهردار بوکان در این دوره بسیار خوب عمل کرده و ذهنیت مردم را ترمیم کردند.
وی در خصوص مشکلات شهر بوکان گفت: یکی از نیازهای شهرستان، نداشتن پلیس راه است که امید می رود که با تلاش مسئولان استانی محقق شود.
شهرستان بوکان یکی از شهرهای جنوب آذربایجان غربی و سومین شهر این استان است.