محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی ظهر امروز در دفتر کار خود میزبان مهدی ایزدی معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، مقام عالی استان در این دیدار رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران را مورد تاکید قرار داد و گفت: مشکل اشتغال از مهمترین مشکلات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است که باید با تلاش و برنامه ریزی مناسب در جهت رفع آن گام برداریم.

در این جلسه همچنین مسائل مربوط به تحصیل و درمان خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان و همچنین موضوع ساماندهی گلزار شهدا در استان آذربایجان غربی مورد بررسی قرار گرفت.

معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران در رابطه با ساماندهی گلزار شهدا در استان گفت: بیش از 90 درصد گلزار شهدا در آذربایجان غربی ساماندهی شده است، 10 درصد باقیمانده مربوط به گلزار شهدا در روستاهاست که تلاش داریم با کمک استان ساماندهی تعداد باقیمانده نیز انجام گیرد.

گفتنی است معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران پیش از این دیدار، با علی مصطفوی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری نیز دیدار نموده بود.