مسائل و مشکلات بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان مهاباد با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و استاندار آذربایجان غربی مورد بررسی قرار گرفت.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این جلسه که در محل فرمانداری مهاباد برگزار شد، گفت: مسوولان باید مصوبه های جلسات خود را به صورت صحیح، کامل و به موقع اجرا کنند و پس از اتمام، آن را به مقام مسوول خود گزارش دهند تا مردم به درستی در جریان مسایل و برنامه ها قرار گیرند.

محمدجواد آذری جهرمی افزود: بخشی از گزارش هایی که توسط مسوولان مخابرات به این وزارتخانه ارسال می شود با مطالبه ها و گلایه های مردم تطابق ندارد.

وی با اشاره به مشکلات ارتباطی محورهای مهاباد به پیرانشهر، سردشت و بوکان گفت: هشت سایت جدید در این سه محور برای پوشش تلفن همراه تا پایان سال احداث می شود.

آذری جهرمی با بیان اینکه بدترین مسیر منطقه مربوط به محور پیرانشهر - مهاباد است، گفت: 17 کیلومتر از این مسیر تحت پوشش هیچ اپراتوری نیست و بر این اساس باید جزو اولویت های کاری ارتباط جاده ای قرار گیرد.

وی اضافه کرد: مسیر مستقیم پست مهاباد به ارومیه نیز از اول شهریور افتتاح شده است که سرعت انتقال مبادلات پستی را افزایش می دهد.

انتهای پیام /*