مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری آذربایجان غربی از آمادگی شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان برای همکاری در خصوص اطلاع رسانی عملکرد بیمه سلامت استان خبر داد.

شیرازه محبت در دومین جلسه هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های آذربایجان غربی که صبح امروز به میزبانی روابط عمومی بیمه سلامت استان برگزار شد با محکوم کردن حمله اخیر تروریستی در اهواز که منجر به شهید و زخمی شدن تعدادی از هموطنان عزیزمان شد گفت: دشمن فکر می کند با حملات کورکورانه می تواند در اراده فولادین مردم در دفاع از آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی خدشه وارد کند و این در حالی است که مردم ایران اسلامی مصمم تر از همیشه از انقلاب اسلامی و آرمانهای مقدسش پاسداری می کنند.

وی با اشاره به جایگاه روابط عمومی ها در هدایت افکار عمومی ادامه داد: علیرغم تفکر برخی از افراد و جریانها، روابط عمومی ها به عنوان شبه رسانه و ارائه کننده برخی اطلاعات به رسانه ها قابلیت هدایت افکار عمومی را دارند.

وی ادامه داد: اطلاع رسانی، اطلاع یابی و شفاف سازی  از عملکرد دولت یکی از وظایف مهم روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان است که هر جا نیاز باشد روابط عمومی دستگاه های اجرایی باید با قدرت به این حوزه ورود پیدا کنند .

وی در ادامه ضمن قدردانی از میزبانی روابط عمومی بیمه سلامت استان، از آمادگی شورای روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان برای همکاری در خصوص اطلاع رسانی عملکرد بیمه سلامت استان خبر داد و گفت: علیرغم گستردگی فعالیت بیمه سلامت ، متاسفانه مردم با ابعاد مختلف این بیمه آشنا نیستند و ما آماده ایم در این زمینه با روابط عمومی بیمه سلامت استان همکاری کنیم.

مدیر کل بیمه سلامت استان نیز در این جلسه با قدردانی از تشکیل جلسه هیات ریسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان دربیمه سلامت آذربایجان غربی ، به تشریح اهمیت و جایگاه روابط عمومی ها پرداخت و گفت: نقش ویژه روابط عمومی ها در سازمان ها انکار ناپذیر است و با مرور تاریخ می توان دید هر دولتی که در جهان به روی کار آمده در ابتدا در ساختکار تشکیلاتی خود نهاد روابط عمومی را تشکیل داده است.

نانبخش اظهار امیدواری کرد ، اداره کل بیمه سلامت استان بتواند از ظرفیت روابط عمومی های دتسگاه های اجرایی استان در افزایش و ارتقای آگاهی های مردم در حوزه بیمه سلامت بیشتر بهره مند گردد.