سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گفت: برای حضور سرمایه گذاران در استان فرش قرمز پهن می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، صفر زاده در جلسه اشتغال و سرمایه گذاری استان که در محل استانداری ترتیب یافت با اشاره به کاهش نرخ سود بانکی و کاهش سود تسهیلات توسط نظام بانکی گفت: این کار نوید خوبی خواهد بود برای کسانی که می خواهند سرمایه گذاری بکنند و سرمایه های خود را برای تولید و اشتغال بکار بگیرند.

وی با اشاره به موفقیت های کشورمان در مذاکرات هسته و به فرجام رسیدن برجام ادامه داد: در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران یکی از کشورهای مهم و تاثیر گزار در منطقه است و حضور سران کشورهای مهم دنیا در ایران موید این مسئله است.

وی با شاره به ظرفیت ها و قابلیت های استان در عرصه های مختلف اظهار امیدواری کرد، با بهره گیری از این ظرفیت ها شاهد رشد و شکوفایی بیش از گذشته استان باشیم .

وی منطقه آزاد ماکو را یکی از مهمترین مزیتهای استان برای سرمایه گذاری عنوان کرد و گفت: در منطقه آزاد ماکو فرصت های بیشماری برای حضور سرمایه گذاری وجود دارذ.

وی ادامه داد : برای حضور سرمایه گذاران فرش قرمز پهن می کنیم و از حضور انان استقبال می کنیم و امیدواریم با آماده شدن فضای کشور شاهد حضور سرمایه گذاران از کشورهای مختلف دنیا در استان باشیم.

در این جلسه مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گزارشی از آخرین وضعیت اشتغال استان ارائه کرد.