معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در ادامه بررسی های میدانی از طرح ها و پروژه های نیمه تمام در استان با همراهی مدیران کل ستادی و دستگاههای اجرایی و نماینده مردم شهرستان بوکان در مجلس شورای اسلامی از پروژه های عمرانی در شهرستان بوکان بازدید کرد.
در این سفر معاون امور عمرانی استانداراز طرح هادی روستاهای ملالرو روستای شیخلر، مدرسه 9 کلاسه روستای ناچیت و زمین ورزشی روباز در این روستا،پل روگذر خیابان وحدت و زیرگذر خیابان معلم،پروژه شبکه فاضلاب شهرک گلستان ، سالن ورزشی هنرستان فجر و پروژه تامین فشارشبکه توزیع آب مناطق بالادست منطقه سی متری نعل شکن بازدید و برای رفع موانع اجرایی طرح ها دستورات لازم را به مدیران اجرایی استان صادر کرد.
تقی کهوریان معاون امور عمرانی استاندار اظهار داشت: دولت مصمم است مطالبات پیمانکاران را تسویه کند و با تصویب اصلاحیه قانون بودجه این موضوع در دستور کار قرار گرفته است.
همچنین معاون امور عمرانی استاندار در بازدید از محلات حاشیه نشین شهر بوکان از سکونتگاههای غیررسمی محله امیرآباد،محله کلتپه وکوی دانشگاه آزاد بر پیگیری مشکلات ساکنان این مناطق توسط دستگاههای اجرایی و خدمات رسان تاکید کرد.
رحمانی مدیرنوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان غربی دربازدید از مدرسه 9 کلاسه روستای ناچیت گفت: این پروژه با زیربنای آموزشی 1870 مترمربع و سالن ورزشی سرپوشیده با مساحت 300 مترمربع و 600 مترمربع محوطه، 80 درصد پیشرفت اجرایی دارد.
وی افزود:اعتبار کل این پروژه 28 میلیارد ریال است که تا کنون در حدود 10 میلیارد ریال تخصیص داده شده است و با اختصاص اعتبار مورد نیاز تا آخر امسال به بهره برداری می رسد.