فرماندار شهرستان میاندوآب گفت: رای مردم حق الناس است و در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری این موضوع سرلوحه کار ستاد انتخابات شهرستان است.
فرماندار میاندوآب: رای مردم حق الناس است
به گزارش خبرنگار ایرنا، ناصر امیری شامگاه یکشنبه در نشست شورای اداری شهرستان میاندوآب اظهار کرد: آنهائی که نامزد انتخابات پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خواهند شد مطمئن باشند بنده عدالت و رعایت حق الناس سرلوحه کارمان است و با کسی هم عقد اخوت نبسته ایم و همانطور که در انتخابات مجلس عمل کردیم در این انتخابات نیز نخواهیم گذاشت حق کسی زایل شود .
وی در ادامه از امام جمعه و مسولان دستگاه های اجرایی و اقشار مختلف مردم این شهرستان به جهت بزرگداشت مراسم اربعین ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی و نیز گرامیداشت ایام دهه فجر قدردانی کرد .
امیری افزود: چندی پیش که شاهد سفر معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری به شهرستان بودیم در بازدید از روستاهای محروم بخش باروق با توجه به وضع روستاهای فوق مبلغ 50 میلیارد ریال برای توسعه و عمران این روستاها اختصاص یافت.
امیری افزود: در ایام دهه مبارک فجر با سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شهرستان افتتاح پایگاه اورژانس اجتماعی و بهره برداری از ساختمان جدید یاس شکسته انجام گرفت و همچنین با حضور وزیر جهاد کشاورزی و استاندار آذربایجان غربی کشتارگاه صنعتی مرغ سیمین بال به بهره برداری رسید.
وی اظهار کرد: در شهرستان میاندوآب وحدت و اتحاد حاکم است و بیشتر از این هم به وحدت نیاز داریم و مسئولان این شهرستان پا در رکاب امام جمعه حول محور وحدت برای پیشرفت و توسعه این شهرستان تلاش می کنند.
امیری با اشاره مجدد به انتخابات شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری در سال آینده اظهار کرد : با وحدت و همدلی به استقبال یک انتخابات پرشور می رویم که همواره امنیت و مشارکت حداکثری مردم در این شهرستان حرف اول است. 
وی با تاکید بر حفظ وحدت و هوشیاری گفت: تفرقه و دو دستگی خواسته ترامپ است، اما امام خمینی(ره) به ما درس عزت ،شهامت و ایثار دادند و ما باید وحدت و اتحاد خود را حفظ کنیم و همانطور که در انتخابات مجلس شاهد وحدت بودیم، در این انتخابات هم همدلی و وحدت را تکرار خواهیم کرد.
فرماندار میاندوآب همچنین با اشاره به لزوم زیبا سازی شهر در آستانه سال جدید، بیان کرد: فضای کار و توسعه در این شهرستان فراهم شده و همه می خواهند به مردم خدمت کنند و این وظیفه ذاتی دولتمردان است و با توجه به اینکه در آستانه سال جدید قرار داریم باید مسئولان در زیباسازی چهره شهر تلاش کنند.
امیری با اشاره به بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب، گفت: واحد های تولیدی، خدماتی و صنعتی سه ماه فرصت دارند که نسبت به تعیین وضعیت بیمه های خود اقدام کنند و کسانی که بدهی معوق به بانک ها را دارند تا پایان امسال مهلت دارند که نسبت به تسویه حساب بانکی خود اقدام کنند تا بخشودگی جرائم دیر کرد شامل آنها شود.
وی با اشاره به اعطای تسهیلات وام ازدواج به زوج ها گفت: امسال برای 2 هزار و 983 نفر تسهیلات یکصد میلیون ریالی پرداخت شده و حدود یکهزار و 679 نفر هم در صف انتظار دریافت وام هستند که امید است بانک ها هم زیاد سخت گیری نکنند.
شهرستان میاندوآب با بیش از 275 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.