جلسه شورای اداری شهرستان اشنویه با حضور مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری و با موضوع معارفه معاون فرماندار اشنویه برگزار شد.

در این جلسه مصطفوی مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری به تشریح خدمات گسترده دولت تدبیر و امید در موضوعات داخلی و خارجی پرداخت.

وی بحث برجام را بعنوان موفقیت بزرگ دولت تبیین و گفت: برجام سبب توسعه کشور واقتدار نظام در جهان شد و باعث افتخار همه ایرانیان است که ایران اسلامی امنیت و اقتدارش در جهان دو چندان و امید و ارامش به کشور باز گردانده شد.

وی افزود: مهار تورم و ثبات اقتصادی از دیگر موفقیتهای دولت تدبیر و امید است که اثار ان را در کشور شاهد هستیم.

 وی گفت: در همه عرصه های دیگر دولتمردان و خدمتگزاران این دولت راه پیشرفت را درکشور برای ملت عزیز ایران هموار کردند.

مصطفوی همچنین به موضوع انتخابات پیش رو اشاره و گفت: از همه توان برای برگزاری انتخابات سالم و قانونمند و پرشور برای حضور گسترده مردم استفاده خواهیم کرد.

فرماندار اشنویه نیز در این جلسه بخشی از خدمات و موفقیتهای دولت را در این شهرستان در بخشهای مختلف برشمرد و اظهار امیدواری کرد روز به روز روحیه نشاط و امید و توسعه و پیشرفت در این شهرستان با وحدت و همدلی و تعامل بیشتر شود.

در ادامه دکتر مام عزیزی ضمن تشکر از انتصابش به سمت معاونت فرمانداری اشنویه گفت: با همکاری و همراهی مسئولان در این شهرستان برای توسعه و پیشرفت این شهرستان مصمم هستیم و از هر پیشنهاد و راهکاری برای تحقق خدمت به مردم و توسعه شهرستان استقبال میکنیم.

در پایان متن حکم انتصاب دکتر مام عزیزی  به سمت معاونت فرمانداری اشنویه قرائت شد.